תכנון פרישה – מה חשוב לדעת?

תכנון פרישה – מה חשוב לדעת?

העת של הפרישה שלכם וכן תום העבודה שלכם במשך השנה לפעמים בעל משמעות ניכרת. עת הפרישה שלכם בטרם המועד של השלושים בספטמבר באותה שנה, יסב לזאת כי שנת הפרישה ההתחלתית עשויה להיות אותה השנה בה סיימתם לעבוד ובשל כך כי באותה שנת המס היה לכם שכר מן מקום העבודה שלכם עד לעת גמר העבודה שלכם, שמא כי שיעור המס על מענק של פרישה עשוי להיות רב יותר. תום העבודה שלכם אחרי השלושים לספטמבר באותה שנה, יסב לזאת כי שנת הפרישה ההתחלתית שלכם תהיה שנת המס קדימה אשר בה לפעמים מיוחלת לכם המעטה ניכרת של שכר וכן אולי מכיוון חוסר של שכר מן מקום העבודה שלכם שיעור של מס שולי עשוי להיות מעט יותר. אתם עשויים לתת את הדעה שלכם בתוך תכנון פרישה שלכם.

תכנית לעידוד פרישה מהסכמה 

 באם הנכם מבינים כי המעביד שלכם יכול להכריז מבעוד מועד על תכנית של פרישה מהסכמה, שמא תבכרו לחכות ולדחות את הפרישה שלכם, באם יש לכם תכנון פרישה ובכך לזכות בתנאים של פרישה מיטביים. באם בשנים קודמות כבר נחתם חוזה עבור פרישה מהסכם, כדאי לכם לבחון מה התוקף שלו ובמידה והינו חל אף עליכם.

הסכם ליציאה לפנסיה מוקדמת 

כאשר הנכם מגיעים לחתום עם המעביד שלכם על חוזה של יציאה לפנסיה מוקדמת, כדאי לכם לבדוק אלמנטים של מס לעומק, שיוענק בידם ייעוץ משפטי בעוד מועד אקטואלי אשר מתייחס לזכויות שלכם בהתאם לחוזה בעת שבתום של פרישה מינימום, קראו את חוזים מן העבר שנחתמו על ידי עמיתים שלכם במקום העבודה שלכם. עבור רוב האנשים הליך יציאה לפנסיה ותכנון פרישה הוא לא עסק פשוט, מדובר על נושא שמכיל המון חוקים והמון תחומים אפורים שרובנו לא מבין בהם. לכן מומלץ לקחת את שירותיו של משרד פמילי אופיס מומלץ שיאפשר לכם להוציא את המירב מהליך הפרישה והיציאה לפניסה.

קרדיט4יו – פתרונות פיננסים לפרטיים לעסקים

 

 

הלוואה חוץ בנקאית

מאמרים נוספים

למידע נוסף מלא את הטופס. נחזור אליך בהקדם. אנא מלא את כל השדות ההכרחיים.