קופות גמל הן השקעה בטוחה 

אנשים רבים שרוצים לאפשר לקרוביהם פתרונות פיננסים כמו חסכון סביר לימים קשים או לכל מטרה חיובית אחרת, פותחים קופות גמל על שמם. לרב אלו סבים דואגים שרוצים להנעים את חיי הנכדים שלהם והם פותחים להם קופות גמל עם רגע ההולדת.

מעשה זה מעיד על אכפתיות ודאגה ואפילו אהבה ללא תנאים לרך הנולד. קופות גמל מהוות זכרון אלמותי לאותו אדם שדאג וחשב לך גם אם הוא אינו עוד בין החיים. כך ניתן להתרפק על העבר ועל הזכר הטוב שהשאיר אותו אדם שפתח עבורך קופות גמל על שמך ודאג להפקיד בהן סכום סמלי מדי חודש.

פתיחת קופות גמל הוא אמנם אקט מעודד ומעורר אהבה וגעגועים אך יש כאן מסר לדרישה לעצמאות.

ברגע שהנכדים גדלים ועומדים על רגליהם הם מקבלים לידיהם את המושכות. מהרגע שהם יכולים להתפרנס בעצמם ולהפריש סכום מסויים עבור אותן קופות גמל, המושכות והאחריות עוברת אליהם.

זאת אומרת שפתיחת קופות גמל אינה מהווה חממה תמידית אלא גם שיעור חשוב בהתבגרות ואחריות, וההבנה שאם אתה לא תדאג לעצמך, איש לא יעשה זאת עבורך.

כל בנק מעמיד אפשרות של פתיחה והפקדה דרך העברת קבע חודשית על סכום מסויים וקבוע מראש. יש לבדוק לאיזה טווח נשמרות קופות גמל ומהן תחנות היציאה ולהתאים את קופות הגמל לצרכים האישיים של החוסכים.

כמו כן ייתכן ושמות הזכאים לפעולות בחשבון קופות הגמל יהיו של המפקיד ושל האדם עבורו הופקד הכסף כדי שפעולות חשובות יוכלו להתבצע בעוד הילד צעיר ואינו כשיר על פי החוק. כשיגיע לפרקו וכפי שהזכרנו, יהיה זה הוא הבלעדי שיוכל לנהל ולהחליט על צורת ההשקעה. לפני שפותחים את קופות הגמל יש  להתייעץ עם credit4u ולבדוק אם המטרה אכן מצדיקה שכן הזכויות שנשמרו ונצברו כתוצאה מפתיחת קופות גמל לפני זמן רב עלולות להינזק וליצור הפסד במקום הרווח הפוטנציאלי האידיאלי.

קופות גמל הן השקעה בטוחה 

מאמרים נוספים

למידע נוסף מלא את הטופס. נחזור אליך בהקדם. אנא מלא את כל השדות ההכרחיים.