ניכיון צקים פרטיים

צור קשר

ניכיון צ'קים פרטיים

חברת credut4u מציעה שירות ניכיון שיקים לאנשים פרטיים ולחברות ולעסקים, במגוון רחב של אפשרויות המנוהלות ע"י אנשי פיננסים וכלכלנים מנוסים, בעלי וותק רב ומיומנות, המלווים אותך ע"י שירות וליווי אישי לאורך כל הדרך ונותנים מענה מקיף וכוללני בתחום ספציפי זה.

שירות פיננסי זה מציע את האפשרות  שכאשר אדם מקבל שיקים דחויים כמו משכורת או שכר דירה, ומעוניין לנכות אותם למזומן מיידי. התשלום מתבצע במזומן מיידי/ שיק בנקאי/העברה בנקאית, כלומר מדובר בניכוי של שיק דחוי בכסף מיידי.

שירות זה של ניכיון שיקים מיועד לתופעה של אי נזילות מזומנים.

הבנק מנכה בין 50%-80% מערך השיק.

 

מגוון האפשרויות של חברתינו:

  • העמדת אשראי 100% – מסלול העמדת אשראי של 100% מערך השיק.
  • מסלול העמדת אשראי של X אחוזים מערך השיק – מדובר במסלול זה באחוז ריבית נמוכה ביותר. מסלול זה מומלץ רק ללקוחות אשר אינם זקוקים למלוא הסכום המצוי על גבי השיק עד למועד הפירעון.
  • מסירת שיקים דחויים למשמרת –הלקוח מפקיד את השיקים למשמרת, ומקבל את תמורתם המלאה עם פירעון השיק בעלות מוזלת מהעלות בבנק.
  • ניכיון שיקים מיידיים: מסלול זה מתאים לשכירים ולעצמאים שאינם מעוניינים להמתין 3 ימי עסקים, להיות מחויבים בעמלת הפקדה ובעמלת משיכה.

 

היתרונות: מינימום תשלום עבור המרה של השיק, ואין צורך להסתובב עם השיקים.

שירות ניכיון שיקים ללקוחות פרטיים ניתן על שיקים החל מ-20 אלף ש"ח בלבד.

מאמרים אחרונים

מה זה מחזור משכנתא?

מה זה מחזור משכנתא?

מחזור משכנתאות הוא מושג אשר המשמעות שלו היא החלפת המשכנתא לעסקים שיש לנו כרגע במשכנתא חדשה. משכנתא היא הלוואה לטווח ארוך מאוד, לעתים לחמש עשרה,

קרא עוד »