ניכיון צ'קים – האם כדאי?

ניקיון שיקים הוא אחד השירותים הנפוצים ביותר בתחום האשראי לעסקים. רבים חשבו בעבר שמדובר בשוק אפור או שירות לא מהימן ולא חוקי אולם הם נוכחו לדעת שמדובר בשוק שמפוקח על ידי משרד האוצר והמדינה וש80% מהשוק נשלט בכלל על ידי הבנקים. השירות שכיח מאוד בקרב עסקים קטנים עד בינוניים, אנשים פרטיים וארגונים שונים והוא מאפשר להם לקבל באופן מידי את סך התשלום הכתוב בשיק, בעוד חברת הניכיון שמספקת לכם את הכסף באופן מידי תגבה את השיק במועד הנקוב בו.

למי מיועד שירותי ניכיון צ'קים?

שירותי ניכיון צ'קים הוא שירות המתאים גם לאנשים פרטיים, גם לעסקים, גם לעמותות וגם לארגונים שונים. מדובר בשיטת אשראי מוכרת ומקובלת מאוד בשוק העסקים בישראל והיא מסייעת לעסקים קטנים לגשר על פערי תזרים, להימנע מקריסה כלכלית או תשלום עמלות וריביות מיותרות של אי עמידה במסגרת בחשבון ועוד.

כיצד זה מתבצע?

שירות זה עובד בצורה פשוטה מאוד – בעל העסק יכול לגבות מלקוחותיו שיקים דחויים, להגדיל את המכירות ולקבל את הכסף באופן מידי מחברת הניכיון בניכיון של כמה אחוזי עמלה כמובן בהתאם להסכם עם החברה. בדרך כלל השירות אינו מסובך כאשר עובדים עם שיקים סחירים. כך חברת הניקיון יכולה לקחת את השיק, לחתום במוטב עם החותמת שלה ולהפקיד את השיק בקלות. כאשר השיק הוא למוטב בלבד הוא אינו סחיר, לכן קשה יותר לבצע את הפעולה הזו. במקרה כזה ייתכן ובעל העסק יצטרך לבצע החתמות נוספות של הלקוחות ולוודא שבשם הלקוח כתובה גם חברת הניכיון.

היתרונות של ניכיון שיקים לעסקים?

  • ניכיון צ'קים לעסקים הוא שירות נהדר שמסייע לעסקים, בעיקר עסקים קטנים, לשמור על תזרים מזומנים בחשבון שיאפשר להם להמשיך לקיים ולקדם את העסק באופן שוטף.
  • ניתן להתאים באופן אישי את תדירות וסכום הניכיון של הצ'קים.
  • ניתן ליהנות מהעברה בנקאית לחשבון מיום מימוש העסקה מול חברת הניכיון.
  • ניתן לבצע בדיקה ראשונה מקיפה באופן מידי לשיקים.
  • האשראי הזה הוא חוץ בנקאי ואינו קשור למסגרות שלכם בבנק או בחברות האשראי שאתם נמצאים בהן.
  • חיסכון בעמלות וריביות בנטילת הלוואות לגישור פערי תזרים.
  • ועוד…

למידע נוסף פנו לקרדיט פור יו.

נקיון צ׳קים

מאמרים נוספים

למידע נוסף מלא את הטופס. נחזור אליך בהקדם. אנא מלא את כל השדות ההכרחיים.