משכנתאות חוץ בנקאיות

צור קשר

משכנתאות חוץ בנקאיות

משכנתא חוץ בנקאית מיועדת לאנשים אשר לא יכולים או לא רוצים לקבל משכנתא מהבנק שלהם על מנת לרכוש דירה משלהם.

ישנם אנשים אשר היה להם עבר עם שיקים חוזרים, חשבון מוגבל, או היה בעבר שלהם חוב או הוצאה לפועל ואז הבנק "מסמן" אותנו ומקשה עלינו לקבל משכנתא.

במשכנתא חוץ בנקאית מה שחשוב זהו הנכס, העיקרון הוא אחד: שיעבוד נכס הלקוח בדיוק כמו הבנק אך ללא התייחסות לעבר הכלכלי של הלקוח אלא רק על ערך של הנכס והאם ניתן לשעבד אותו או לא.

למי מיועד שירות זה?

שירות זה מיועד לבעלי חשבונות מוגבלים, לקוחות אשר נפתחו בעברם תיקי הוצל"פ, לקוחות בעלי הכנסה נמוכה או לא יציבה או כאלו שמבקשים הלוואה נוספת מעבר למה שהבנק כבר סיפק להם.

תחום המשכנתאות החוץ בנקאיות נחלק לשני תתי תחומים עיקריים:

משכנתאות הניתנות לפרקי זמן קצרים ומשכנתאות הניתנות לפרקי זמן ארוכים עד ל -30 שנה. שתי אופציות אלו זמינות כמעט לכל לקוח אף לאלו אשר קיבלו סירוב מהבנקים.

היתרונות הם ברורים:

  • לעומת הבנקים המעוניינים לבטח את עצמם באופן מירבי ודורשים לספק להם מסמכים רבים על ההיסטוריה של האשראי, נתונים על מקומות עבודה, שכר, מקצוע של הלווה וכו'. דבר אשר יוצר קשיים לקבלת אישור משכנתא לאנשים צעירים, ללווים בלי עבודה קבועה לאורך זמן או לבעלי הון עצמי נמוך, הרי שלקיחת משכנתא חוץ בנקאית, לעומת זאת אינה כרוכה בדרישות אשראי כל כך נוקשות מצד החברות החוץ בנקאיות.
  • גם אדם ללא עבודה קבועה או גם למי שאין לו הון עצמי גדול יכול לקבל משכנתא – אבל הריבית על המשכנתא תהיה גבוהה יותר בגלל הסיכון הגדול יותר שלוקחת על עצמה החברה.
  • מגוון רב של מסלולים – יש גמישות יותר רבה ולכן אנו בחברת credit4u נהיה מוכנים ללכת לקראתך ולהתחשב במאפיינים האישיים שלך.

בחברת credit4u  תהנו מיחס אישי, ממענה מהיר ומפתרון מיידי לכל שאלה או לבעיה אשר תתעורר בניגוד לבנקים.

צרו עמנו קשר עוד היום ואנו נסייע לכם בקבלת משכנתא חוץ בנקאית וכך תוכלו לרכוש את הנכס שבו הנכם מעוניינים.

לקבלת המדריך למשכנתא של credit4u מתנה לחץ כאן

מאמרים אחרונים