מהן קופות גמל ואיך הם עוזרים לנו? 

מהן קופות גמל?

קופות גמל היא למעשה דרך טובה לפיתרון פיננסי כחיסכוון כספי לטווח ארוך. קופות גמל הן חיסכון לאורך זמן ואין הכוונה להרוויח בטווח קצר. זהו חיסכון יעיל וטוב לאנשים עם פרנסה ומשכורת קבועה.

קופות גמל למעשה מחולקות לתחומים שונים ויש מספר רב של קופות גמל – כל אחת שונה בדרך הפקדת הכספים הניהול הכלכלי. יש קופות גמל לשכירים ויש קופות גמל לעצמאים גם כן. יש קופות גמל לפיצויים, קופות גמל למחלה וכן קופות גמל למטרות נוספות.

בכל מקרה ומה שלא יהיה זיכרו כי התכנון לעתיד שלנו הוא הדבר החשוב ביותר. אנחנו לעולם לא חושבים על אותו אדם זקן ששוכן בתוכנו ושאולי יצטרך לחיות יום חיים בתנאים קשים. אנו צריכים להיות מספיק אחראים לדעת שגם לאותו אדם אנו ציריכם לדאוג מבעוד מועד.

בכל מקרה הרי ידוע הדבר שאנו חיים בעולם כלכלי שעוסק רוב הזמן בצבירת הון ונכסים. הדבר נכון לגבינו כחברה, וכפרטים. ובמושגים גדולים יותר- כך כמובן נוהג גם העולם כולו, בוודאי המערבי. מכל מקום עלינו לדעת קצת יותר על עולם הכלכלה וכל המושגים הנילווים לכך. הרי אם לא נדע איך נצליח לבצע בחירות חכמות?

אין ספק כי הדבר הכי אבל הכי חשוב הוא לדאוג לכסף שלנו ויותר מכך- לדאוג לעצמנו בגיל הדור השלישי. אנחנו צעירים היום ולכן קשה לנו לחשוב על כך אבל כלכלנים ואנשי מקצוע יודעים להתריע ולהזהיר עוד מהיום- ולהעיר את תשומת ליבנו לעניין שזה מאוד מאוד חשוב שנדאג כבר היום, מעבר לעתיד של ילדינו, גם לעתיד שלנו אנו. זה ידוע שלא קל להיות קשישי במדינה שלנו והרבה מאוד זקנים חיים מתחת לקו העוני כשאת כספם העיקרי הם מוציאים על תרופות וטיפולים. אם נהיה חכמים נדע עוד היום לשנות את המחר. צרו קשר עוד היום עם קרדיט פור יו.

 

מהן קופות גמל ואיך הם עוזרים לנו? 

מאמרים נוספים

למידע נוסף מלא את הטופס. נחזור אליך בהקדם. אנא מלא את כל השדות ההכרחיים.