כל מה שצריך לדעת על שירות ניכיון שיקים

בשלב זה או אחר בחיים של כל עסק אנו נאלצים לחשוב על מקורות פיננסים נזילים אשר יכולים לקדם אותו לשלב הבא. לעיתים זה יכול להיות בצורה של הלוואה, לעיתים בצורה של מכירות של אחזקות ולעיתים בצורה של ניכיון צ'קים. בכתבה הבאה נסקור בקצרה את כל מה שצריך לדעת על שירות זה.

מהו שירות ניכיון שיקים?

שירות ניכיון שיקים מאפשרים לבעלי צ'קים שמועד הפירעון שלהם מאוחר יותר לקבל כסף מהיר על ידי מתן הצ'קים לגוף פיננסי אשר עוסק בכך. בתמורה לכך שבעלי העסק יקבלו את הערך הנקוב בצ'קים מוקדם יותר, הם יאלצו להיפרד מסכום כלשהו אשר יישקף את העובדה שהם קיבלנו מזומן – לפני הזמן.

למי הוא מתאים?

שירות ניכיון שיקים מתאים לרוב לבעלי עסקים אשר יש להם צורך לפדות צ'קים מוקדם מהזמן והם מוכנים להפסיד מעט מההון הטמון בהמחאות. לצורך ההמחשה: בואו נגיד שיש ליצרן של בגדים יש שיקים אשר לעוד מספר חודשים אולם הוא צריך מזומנים עכשיו בכדי לקנות חומרי גלם. במידה שכזו, ייתרן ויהיה לו עדיף להיפטר מהשיקים הקיימים ולקבל מזומנים בכדי להתחיל לייצר קולקציה חדשה.

למי שירות זה אינו מתאים?

שירות זה אינו מתאים כדרך חיים לעסקים ממש כמו שהלוואות אינן מתאימות לכל אחד או לכל סיטואציה. צריך לבחור את הטיימינג הנכון והתסנכרן עם התוכנית העסקית בכדי לעמוד ביעדים הכלכליים של כל עסק. מאידך אסור ללכת שבי אחר תחזיות הצמיחה ולכן תמיד כדאי להתייעץ עם איש מקצוע מתחום הפיננסים אשר יראה לכם ולכן אילו אלטרנטיבות קיימות בסקטור שבו אתכם עוסקים.

כיצד ניתן ליהנות משירות ניכיון שיקים באופן חכם?

בכדי ליהנות משירות של ניכיון שיקים באופן חכם, כדי כאמור להבין את הסיטואציה העסקית שבה אתם נמצאים. במידה והרווח שתוכלו לייצר על ידי פירעון מוקדם של השיקים יהיה שווה לכם את ההפסד הכלכלי – הרי שניתן בהחלט לשקול את העניין. במידה ומדובר בהפסד נטו, הרי שהתשובה ברורה. רוצים לקבל פרטים נוספים? למידע נוסף על שירות ניכיון שיקים לחצו כאן.

לסיכום, שירות ניכיון שיקים אינו מתאים לכל אחד אולם טומן בחובו אפשרויות רבות. העובדה שניתן לקבל כסף מזומן בלי לחכות למועד הפירעון של השיקים הינו יתרון גדול אך צריך להשתמש בו בכובד ראש ובשיקול דעת. והכי חשוב: לא לעשות דברים בפזיזות ולהתייעץ עם גורמים פיננסים מוסמכים.

ניכיון צ׳קים

מאמרים נוספים

למידע נוסף מלא את הטופס. נחזור אליך בהקדם. אנא מלא את כל השדות ההכרחיים.