הוצאה לפועל

צור קשר

פתרונות פיננסיים לפרטיים ולעסקים

החיים מזמנים לנו הרבה הפתעות, בצד הכלכלי, ולפעמים אנשים רבים נקלעים לחובות ולמצוקות כלכליות קשות. ברגע שמתחילים להצטבר החובות מגיעות גם הפניות מלשכת ההוצל"פ –תביעות לתשלומים בצירוף: עיקולים, צווי מניעה וכו'.

חייבים לטפל בדברים אלו מיידית ובמהירות האפשרית מאחר וכאשר נקבע פס"ד לטובת הנושים – לשכת ההוצל"פ מקשה עוד יותר ומטילה על החייבים מגבלות קשות כגון: איסור להשתמש בשיקים, צווי מאסר, הגבלת חשבון בנק וכו'.

יש צורך לפעול במהירות ע"י מו"מ עם הנושים והגעה לידי הסדרי תשלומים מולם.

תהליך המו"מ הוא לא פשוט, ומומלץ לא לעשות זאת לבד אלא רק ע"י עו"ד בקיאים, ומוסמכים לכך אשר מתמחים בתחום ההוצל"פ, ובעל ניסיון בהיבט המשפטי של כל נושאי תחום ההוצל"פ, אשר יש להם פתרונות שונים כגון: הכרזה כמוגבל באמצעים, ניהול מו"מ בשמכם מול הנושים, לפעול לקבלת אישור על הליך איחוד תיקים וכו'.

חברת credit4u פועלת על מנת להוציא אתכם מהמצב הסבוך והמורכב אליו נקלעתם –אל תהססו ופנו עוד היום לפגישת ייעוץ.

מחלקת הוצל"פ בחברת credit4u הוקמה ע"י שורה של עורכי דין מומחים בתחומי ההוצאה לפועל השונים וזאת על מנת לתת מענה מיידי ומהיר, אישי ומקצועי בתחום הנ"ל.

יתרונות חברת credit4u לעומת חברות אחרות בתחום:

  • ניסיון רב.
  • שקיפות מלאה מול לקוחות החברה.
  • אנו מתחייבים שאת כל התשלום עבור צילומים, משלוח דואר רגיל ודואר רשום אנו נשלם, על מנת שלא להכביד על הלקוחות.
  • ליווי אישי צמוד לאורך כל הדרך ע"י עורכי דין מומחים בתחומי ההוצל"פ השונים ומומחים לתת פתרונות לבעיות ההוצל"פ השונות.
  • ידע רב וניסיון של שנים בתחומי ההוצל"פ השונים.

חברת credit4u פועלת במישורים הבאים: איחוד תיקיםפשיטת רגל, וכינוס נכסים.

אנו נלווה אותך בליווי צמוד ואישי לאורך כל ההליך כולו, נדריך אותך מה עליך לעשות, נעזור במילוי הטופסולוגיה המצריכה ידע משפטי, במשלוחי הדואר הרשום לגורמים השונים, ויותר מהכל, הלקוחות שלנו יידעו כי כאשר הם מגיעים לחברת credit4u הם יודעים כי העו"ד העומדים בראשה, יעשו את מירב המאמצים על מנת לחלץ את הלקוחות מהבעיות המשפטיות, ולפעול במהירות, למען הסרת המגבלות, העיקולים, והבעיות שלשמן הלקוחות הגיעו.

מאמרים אחרונים

הלוואות עד 10,000

הלוואות לעסקים קטנים

הלוואות לעסקים קטנים הלוואות לעסקים קטנים נהיו מאד פופולאריות בשנים האחרונות, בעיקר עקב ריבוי עצמאיים שהחליטו לצאת ממעגל העבודה כשכירים, והחליטו להגשים את חלומם ולפתוח

קרא עוד »