הלוואות לשכירים

צור קשר

credit4u - פתרונות פיננסיים לפרטיים ולעסקים

המציאות כיום היא שרוב האנשים הינם שכירים, ובכדי לשמור על האיזון שבין ההוצאות להכנסות תוכל לבקש הלוואה לכל מטרה שרק תרצה.

לשכירים אין את היכולת להזדכות ממס על ההוצאות שלהם וכל מה שקשור בניהול משק הבית, שכירות, חשבון חשמל, מזון, דלק וכו', מוטלות עליהם במלואם כך שמלבד התשלומים לביטוח לאומי והפרשות מסוימות לפנסיה, למעביד אין כל חלק או השתתפות בהוצאות השוטפות של השכיר, מה ששם אותו לא אחת בפני בעיות כלכליות המצריכות ממנו בקשת הלוואה לשכירים. הלוואה לעסק ניתנת על סמך תכנית עיסקית או נכסים, ואילו הלוואה לשכיר ניתנת על פי תלושי המשכורת שלו על מנת להוכיח שהוא כשיר להחזיר את ההלוואה במלואה בזמן ולכן על מנת שהבקשה להלוואה תאושר, עליו להראות תלושי שכר אחרונים, מצב חשבון בנק ודפי חשבון מהחודשים האחרונים.

הדבר שיש לזכור בתחום הנ"ל הוא, לוודא שגובה ההלוואה בתוספת הריביות וההצמדות השונות יהיו בסדר גודל בינוני להכנסות ולהוצאות הצפויות לאורך כל תקפות ההחזר.

אנו בחברת credit4u נשמח לעמוד לשירותך, ניתן לך את כל המידע בדבר מסלולי ההלוואה האפשריים, מידע בדבר ריביות ופריסת תשלומים, יתרונות וחסרונות של כל מסלול הלוואה ומציאת הלוואה אשר תתאים לצרכים שלכם.

חשוב לבדוק שמדובר בגוף פיננסי מוכר שקיבל אישור ממשרד האוצר ובנק ישראל לעסוק בהלוואות.

הלוואות לשכירים מיועדות לאנשים עובדים בעלי הכנסה קבועה, כגון: עובדי הייטק, עובדי מדינה, עובדי הצווארון הכחול, עובדי הוראה, אנשי כוחות הביטחון וכל מי שיכול להציג תלוש מסודר שמעיד על גובה המשכורת ועל מהות המעסיק.

גובה המימון תלוי בכמה גורמים:

  • הגוף המלווה – פתרונות אשראי בסכומים קטנים או גדולים.
  • מקום העבודה של השכיר –מעסיק ממשלתי או פרטי.
  • רציפות וותק בעבודה – ככל שלווה וותיק יותר במקום העבודה, כך סביר להניח שתהליך אישור ההלוואה יהיה פשוט יותר.
  • מטרת ההלוואה – סכום הלוואה הוא נגזרת של מטרת המימון.
  • גיל הלווה – עבור לווים צעירים – ניתן לספק אשראי ארוך טווח, אולם גובה המימון מוגבל ביותר לעומת לווים מבוגרים – גובה המימון יכול להיות משמעותי אולם הפריסה יכולה להיות יותר קצרה.

חשוב לבדוק:

  • האם קיימת אפשרות של פירעון מוקדם ואם כן האם יש לזה עלויות.
  • מהי הריבית, האם קיימת הצמדה, האם מדובר בעיסקה משתלמת?
  • האם יש עלות של פתיחת תיק?
  • מומלץ לבדוק את גובה החזר החודשי בהתאם לאפשרויות הפריסה השונות וכן ביחס לגובה ההכנסה הפנויה.

מאמרים אחרונים

credit4u - פתרונות פיננסיים לפרטיים ולעסקים

הלוואות ללא ריבית זמן קצר

הלוואות ללא ריבית הלוואות ללא ריבית בתוך זמן קצר הלוואות ללא ריבית הן הלוואות שניתנות לאנשים שעונים לקריטריונים מסוימים ומגיעה להם ההזדמנות לקבל הלוואה שאינה

קרא עוד »