הלוואות חוץ בנקאיות

צור קשר

הלוואות עד 10,000

רובנו לוקחים הלוואות מהבנק. הבנקים אינם נותנים הלוואות לכולם, אלא בעיקר לאנשים עם ביטחונות, עבודה סדירה, ערבים וכו'… הבנק בדרך כלל אינו מלווה כסף לאנשים שהוא חושב שיהיה להם קשה או בלתי אפשרי להחזיר את הכסף.

הלוואות חוץ בנקאיות ניתנות למימוש לכל מטרה בין אם בצורך עסקי או בצורך אישי.

רבים לוקחים הלוואות אלו על מנת לסגור חובות קיימים או מינוס וזאת בשל האילוצים הנובעים מיוקר המחייה הגבוה ומהמסים שעולים ומייצרים מחסור במזומנים באופן שגרתי.

גובה הריבית בהלוואה החוץ בנקאית יהיה מושפע בסופו של דבר גם מריבית הפריים הנהוגה בבנק הקובעת את גובה הריבית שהבנק ייתן ללקוחותיו במתן הלוואות.

מעבר לריבית זו, משלם הלקוח ריבית נוספת שבאה לכסות על סיכוני ההלוואה שנוטל על עצמו הגוף הפיננסי בעת מתן ההלוואות חוץ בנקאיות.

לדוגמא כאשר מדובר בחברות ביטוח המחזיקות בטחונות רבים להחזר ההלוואה (פנסייה), ריבית ההלוואות החוץ בנקאיות נמוכה וככל שרמת הסיכון עולה כך תעלה הריבית.

אם מדובר בחברות של כרטיסי אשראי לדוגמא – הרי, שבעל כרטיס אשראי יוקרתי המרבה לעשות בו שימוש ובעל וותק של שנים רבות והיסטוריה של החזרים סדירים, יזכה לריביות נמוכות יותר מלקוח שעושה שימוש מועט ובעל וותק מועט של כרטיסי אשראי.

כאשר הבנק לא מסכים להלוות, ישנו את המימון החוץ בנקאי.

יש כמה סוגים של הלוואות חוץ בנקאיות:

בתחום הייטק – קרנות הון סיכון וקרנות של גופים שונים שיוכלו לסייע.

שיטת הפקטורינג, ליסינג, הלוואות חוץ בנקאיות בכרטיס אשראי, הלוואות חוץ בנקאיות על חשבון הפנסייה, משקיעים חיצוניים וכו'.

ההלוואה החוץ בנקאית היא דרך מצויינת לקבל הלוואה ללא ערבים, ללא בטחונות וללא פגיעה במסגרת האשראי בבנק.

ההלוואות ניתנות מהר גם תוך 24 שעות, אבל הריבית עליהן עלולה להיות גבוהה יותר מאשר על הלוואות בנקאיות.

לפני שפונים להלוואה זו, יש לשקול האם באמת ההלוואה היא מה שאתם צריכים או ניתן לדחות הוצאות ו/או לחסוך סכום מסוים כל חודש כך שבתום התקופה יעמוד לרשותכם הסכום הנדרש.

גם אם בחרתם בדרך זו, הרי שיש להקפיד שגובה ההחזר החודשי של כל ההלוואות לא יעלה על 25% מההכנסה החודשית, וחשוב לדעת שהלוואה חוץ בנקאית יקרה יותר מהלוואה בנקאית.

מתי כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית?

  • כאשר הבנק דורש ממני להעביר אליו משכורת או להעביר אליו את חשבון הבנק כתנאי לקבלת ההלוואה – מבחינת הבנק מדובר פה בערבות לכך שתשלמו את ההלוואה.
  • כאשר אינכם מעוניינים לפגוע במסגרת האשראי בבנק.
  • כאשר הנכם מעוניינים בהלוואה ללא ערבים.
  • כאשר הנכם רוצים את ההלוואה במהירות – הלוואות חוץ בנקאיות ניתנות תוך 24 שעות עד שבועיים ללא סרבול מיותר.

ישנם הלוואות חוץ בנקאיות בכרטיסי אשראי:

ההלוואות הנפוצות ביותר –ההלוואות ניתנות לאנשים פרטיים ולעסקים באמצעות שיחת טלפון, ופה יש את היתרון של המהירות היחסית שלהן ומבלי להגיש ניירת רבה מדי.

חברת האשראי תבצע בדיקה על כמות עסקאות האשראי שאתם מבצעים בחודש והאם הנכם עומדים בכל התשלומים. בנוסף יהיה עליכם לענות על מס' שאלות. ניתן לקחת פה שתי הלוואות: הלוואת גלגול חודשי והלוואה מסודרת.

הלוואות חוץ בנקאיות על חשבון הפנסיה:

אם יש חיסכון פנסיוני בקופת גמל, ביטוח מנהלים, או קרן פנסיה, אתם יכולים להשתמש בכספים שחסכתם בתור בטחונות להלוואות חוץ בנקאיות.

הסכומים שניתן לקבל מקרן הפנסיה ושאר החסכונות גבוהים מאד. המגבלות הן הלוואה עד שיעור מסויים מתוך החיסכון הפנסיוני, החוק קובע כי יש להפקיד כספים לחיסכון במשך שלוש שנים לפחות לפני שתוכלו לבקש הלוואה.

בפתרון זה כדאי לקחת הלוואה על חשבון החיסכון הפנסיוני ולא לפדות את הכספים.

כאמור, ישנם מוסדות חוקיים ומוסדרים אשר מאפשרים נטילת הלוואות חוץ בנקאיות בריבית נוחה. לגופים אלו צריכה להיות תעודה של משרד האוצר המאפשרת להם לעסוק בתחום ההלוואות.

גופים נוספים העוסקים באשראי (לעסקים) מעניקים אמצעי מימון להלוואות כגון: פקטורינג וליסינג.

אנו בחברת credit4u, נעשה את הכל על מנת לא להערים קשיים על מבקשי הלוואה ע"י המצאת מסמכים רבים, ערבים או שעבוד נכסים, וניתן את ההלוואה בזמן קצר.

מומלץ לבדוק על החזר חודשי בו תוכלו לעמוד אחרת תהיו בסיכון ובקשיים כלכליים גדולים.

לפרטים צרו קשר עוד היום עם נציגנו.

מאמרים אחרונים

הלוואות לשכירים

הבנק לוחץ

הבנק לוחץ? זקוק להלוואה מהירה? בעולם כיום בו הכל נדמה כיקר וההרגשה היא כי גם אם נעבוד קשה כל חיינו, לא נוכל להגיע ליעדים המבוקשים

קרא עוד »
מה היא הלוואה לכל מטרה?

מה היא הלוואה לכל מטרה?

הלוואה לכל מטרה היא הלוואה אשר אנחנו יכולים לנצל אותה ככל העולה על רוחנו למגוון של מטרות: אנחנו יכולים לצאת בעזרתה לחופשה, לשלם חובות שאנחנו

קרא עוד »