היכן כדאי לקחת הלוואה לעסקים?

הבסיס לתפעול השוטף של כל עסק הוא כמובן כסף. ללא כסף אי אפשר לשכור מקום, לשלם לעובדים, לשאת בעלויות תחזוקה נוספות, לקנות חומרי גלם ועוד. הלוואות לעסקים הן מכשיר פיננסי או פתרון פיננסי אם תרצו, המאפשר ליזמים ובעלי עסקים ליטול הלוואה לצורך הקמה או פיתוח של עסק. נטילת הלוואה היא התחייבות לטווח ההחזר של ההלוואה ויש לעמוד גם בהחזרים החודשיים. לכן קחו הלוואה רק כשבאמת צריך ולאחר חישובים ותכנון פיננסי תואם.

הלוואה להקמת עסק:

כאשר מדברים על פתרונות פיננסים לעסקים מדברים עליהם כבר מהשלב של הקמת העסק. הרי שללא הון התחלתי מספק לא תוכל להקים את העסק ולתחזק אותו בשנה הראשונה. הלוואה להקמת עסק היא הלוואה שתוכלו לבקש מהקרן בערבות המדינה בדרך כלל. הכוונה היא להגשת בקשה לקרן המשתפת פעולה עם משרד האוצר והממשלה, לצורך פיתוח וקידום עסקים בישראל. הקרן מעניקה הלוואות ליזמים המעוניינים להקים עסק וזקוקים לתוספת להון האישי שלהם כדי לבצע את ההקמה והתחזוקה הראשונית של העסק. תצטרכו להכין תוכנית עסקית מסודרת ומקצועית עם יועץ עסקי מוסמך ולהגיש את הבקשה שתעבור כמה תהליכים וועדות עד שתתקבל התשובה לבקשה שלכם.

הלוואה לגישור פערי תזרים:

כאשר מדובר על עסק קיים יש 2 סוגי הלוואות לעסקים שעשויים להתאים לכם: הלוואה לגישור פערי תשלום והלוואה לצורך פיתוח וצמיחת העסק. נניח שאתם עסק שעוסק בתחום הייבוא – אתם משלמים למפעלים או ליצרנים כדי לייבא לארץ מוצרים וסחורות ומפזרים אותם לנקודות המכירה. כלומר יש פער תזרימי בין ההוצאות שלכם והזמן שאתם משלמים לספקים לבין ההכנסות שאתם מקבלים משיווק המוצרים לנקודות המכירה. הלוואה יכולה לגשר על הפער התזרימי ולאפשר לכם להמשיך להתנהל בצורה נכונה ויעילה.

ממי נוכל לקבל הלוואות לעסקים?

את ההלוואות הללו תוכלו לקבל מהבנק או מגורמים חוץ בנקאיים אחרים. גם הלוואה בערבות המדינה, במידה ומאושרת באופן מלא או חלקי – הכסף מועבר אליכם דרך אחד הבנקים המשתפים פעולה עם המדינה לענייני הלוואות לעסקים בערבות המדינה. התנאים של ההלוואה עשויים להשתנות בהתאם לגוף המלווה וגם סך ההלוואה המקסימלי שהוא יהיה מוכן לתת לכם.

הלוואות לעסקים

מאמרים נוספים

למידע נוסף מלא את הטופס. נחזור אליך בהקדם. אנא מלא את כל השדות ההכרחיים.